O nás

Spoločnosť vznikla v marci 1997, spojením subjektov so skúsenosťami v oblasti riadiacich systémov, vzduchotechnických a klimatizačných zariadení, merania, regulácie, servisu a prevádzkovania budov.

Za krátku dobu existencie si vybudovala meno medzi užívateľmi a spoločnosťami na Slovensku pôsobiacimi v oblasti technických zariadení budov.

Spoločnosť poskytuje Know-How, návrhy riešení, projekciu, dodávky materiálu, realizáciu, uvádzanie do prevádzky, servis a prevádzkovanie riadiacich systémov v oblasti TZB. Okrem týchto činností zabezpečuje dodávky zariadení pre výmenníkové stanice, kotolne, úpravne vody, zabezpečuje projekciu, dodávky a montáž silnoprúdových zariadení. V oblasti výpočtovej a kancelárskej techniky zabezpečuje projekciu, dodávky a inštaláciu počítačových systémov a sietí podľa potrieb užívateľa.

Na základe dlhodobej spolupráce s poprednou japonskou spoločnosťou Mitsubishi Electric sme rozvinuli našu spoluprácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Hlavným zameraním sú robotizované pracoviská a linky, ktoré majú uplatnenie v širokom spektre výroby - automatizácie technologických procesov.

loading